Viie kooli võistlus 2017

12. ja 13. jaanuaril 2017. aastal toimus Tartu Miina Härma Gümnaasiumis arvult 52. Viie kooli võistlus, kus osalesid Viljandi Gümnaasium, Nõo Reaalgümnaasium, Hugo Treffneri Gümnaasium, Miina Härma Gümnaasium ja Tamme Gümnaasium. Väljaspool ametlikku arvestust osales Ida-Virumaa koolide ühisvõistkond.

Nõo Reaalgümnaasium saavutas II koha nii keemias, füüsikas kui ka matemaatikas ning kolme aine kokkuvõttes.

Meie kooli õpilaste parimad kohad individuaalselt:

Rauno Jaaska (matemaatikas 1. koht, keemias 5. koht, kolme aine kokkuvõttes 6. koht) Karolina Tammemaa ( matemaatikas 1. koht, kolme aine kokkuvõttes 6. koht)
Kirill Grjaznov (matemaatikas 1. koht, füüsikas 6. koht)
Urmas Luhaäär (füüsikas 1. koht)
Romet Martjan (matemaatikas 1. koht)

Täname võistlust toetanud ettevõtteid Viru Keemia Grupp ja AS Nortal .
Viie kooli võistluse stipendiumi said Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased Rauno Jaaska, Karolina Tammemaa ja  Kirill Grjaznov  ning õpetajatest Sirje Sild.

Teist korda toimus  VKV koolidele võistkondlik probleemülesande lahendamise konkurss, kus ära märgiti ka Nõo Reaalgümnaasiumi töö. Probleemülesannet lahendasid Veronika Lehesaar, Kristiina Keps,  Artjom Valdas, Karl Martin Kadaja.

Täname Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonda kuulunud õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid väga hea esinemise eest!

Direktor