Nõo kool 330. tagasivaade

Hea meel on teada anda, et kooli aastapäeva tähistamine möödus suurepäraselt. Suur osa oli selles kooli töötajate ja õpilaste väga heas ettevalmistustöös, aga ei saa märkimata jätta ka vilistlaste osa peo õnnestumises. Külalisi oli kokku üle 650 ja ebameeldivate juhtumite osas koolil info puudub. Ka puhastusbrigaad oli meeldivalt üllatunud, kui asusid koolikompleksi koristama.

Aastapäeval osalenute tagasiside  aktuse ja peoõhtu osas on olnud väga positiivne.

Tänan kõiki, kes Nõo kooli aastapäeva korralduses osalesid ja peo õnnestumisele kaasa aitasid!
Tänan kõiki, kes Nõo kooli aastapäeva tähistamisel osalesid!

Neile, kes seekord ei osalenud, anname teada, et välja kuulutati järjekordsed kolm aunimetuse NÕO KOOLI KALJU laureaati:
Maie Ambre
Muia Keerutaja
Mart Mäerand

Palju õnne!

Kui oli neid osalejaid, kellel jäi saamata kooli almanahh, siis astuge koolist läbi, saate kätte. Samuti on koolist võimalik osta aastapäevateemalisi meeneid.

Kohtumiseni  järgmistel üritustel,

Nõo Reaalgümnaasiumi direktor