Huviringid

Kõik kooli huviringid on õpilastele tasuta. Õpilaste endi algatatud huviringe juhendavad õpilsaed ise.

2018/ 2019 õppeaastal tegutsevad koolis järgmised huviringid:

SEGAKOOR juhendaja Anne Kasesalu
RAHVATANTS juhendaja Anne Jürimäe
TANTS, LIIKUMINE RÜHMATREENING juhendaja Ingrid Hamer
KORVPALL juhendaja Gunnar Aasmäe
VÕRKPALL
RANNAVAÕRKPALL juhendaja Karl Jaani
PALLIMÄNGUD (tüdrukutele) juhendaja Helen Austa
SAALIHOKI juhendaja Talis Mölder
NÄITERING juhendaja Merili Viks
MEEDIARING juhendaja Veronika Uibo
ARVUTIKLUBI juhendaja Annika Jaakson 12a
KABERING Artjom Afanasjev 12c
VENE KEELE RING Eddi Tsirkov, Karina Tolli 10b

Huviringige toimumisaegu näed siit.

Lisaks kooli huviringidele on õpilastel võimalik käia Nõo spordihoones, noortekeskuses, muusikakoolis ja kultuurimaja huviringides.

Sport

Koolil on väli korvpalliväljak , välijõulinnak ja staadion (jalgpalli- ja rannavõrkpalli väljak ja jooksurada).
Koolimaja ümbruses on disc-golfi raja 5 korvi, põhiosa asub 500 m kaugusel Veski paisjärve lähistel.
Nõo spordihoones toimuvad kehalise kasvatuse tunnid ja spordiringid. Nendel aegadel on spordihoones käimine õpilastele tasuta. Väljaspool kehalise kasvatuse tunde ja kooli spordiringe on õpilastel võimalik spordihoones käia vastava hinnakirja alusel. Samadel alustel on õpilastel võimalik käia ka Nõo rannahallis, kus saab sisetingimustes liival tegeleda erinevate spordialadega.

Konkursid, võistlused koolis

• NRG meistrivõistlused mälumängus on klasside vaheline mälumängusari läbi terve õppeaasta
  • Nõokate laul
  • Antiikolümpiamängud
  • Kevadjooks ümber paisjärve on klasside vaheline teatejooksuvõistlus
  • Teemanädalate viktoriinid
  • Klassidevahelised turniirid korvpallis, võrkpallis, jalgpallis, lauatennises, ergomeetril sõudmises

Väljaspool kooli konkurssidel ja võistlustel osalemine

• Maakondlikud ja vabariiklikud luule- ja etluskonkursid: „Koidulauliku valgel“, „Tähetund“, „Liivide etlusvõistlus“, „Hansenist Tammsaareni
  • Võistlusted korvpallis, võrkpallis, jalgpallis, saalihokis, kergejõustikus, suusatamises, jõutõstmises.
  • Kool soosib õpilaste osalemist teistel ühekordsetel konkurssidel, võistlustel.