60. lennu lõpuaktus

Nõo Reaalgümnaasiumi 60. lennu lõpuaktus toimub 22. juunil Nõo Spordihoones, kus on aktuse korraldamiseks väga head tingimused. Aktus algab kell 14.00 ja kestab ligikaudu 90 minutit.

Külalistele avatakse spordihoone uksed 13.30, sisenemine spordihoonesse toimub parklapoolsest uksest.
Koolimaja ees olev K. Aigro tänav on liikluseks suletud. Autosid saab parkida piiratud hulgal spordihoone parklasse ja  Nõo RG siseõue. Ülejäänud autod peavad koha leidma Nõo alevi tänavatel.

Aktusel õnnitlevad lõpetajaid kooli, Haridusministeeriumi ja Nõo valla esindajad. Palume pildistamiseks saali ette, vahekäikudesse mitte tulla. Iga lõpetaja saab lõpuaktuse piltidega DVD.
Kohe pärast aktust toimub lõpetajate õnnitlemine õues ja pildistamine Nõo RG õppehoone peaukse ees. Vihmase ilma korral toimuvad kõik need tegevused spordihoones.

Kohtumiseni 22. juunil.

Nõo Reaalgümnaasiumi direktor