Nõo kooli 330. aastapäev

2. detsembril 2016. a. tähistavad Nõo Reaalgümnaasium ja Nõo Põhikool üheskoos
Nõo kooli 330. aastapäeva. Kell 18.00 algab kontsert-aktus Nõo koolimaja saalis.

Õhtu jätkub 20.00 vilistlasõhtuga. Alustuseks saab jalga keerutada vilistlasansambli saatel. Kell 22:00-0:45 mängib tantsuks ansambel REGATT.

Esimesel vaheajal esinevad klubi “Triiniks” tantsijad, teisel vaheajal saavad kõik osa väikesest ilutulestikust. Kui ansambel REGATT lõpetab, jätkub tants retrodisko vormis.

Pidu lõpeb orienteeruvalt kell 2:00 ning Tartusse sõiduks on tellitud 35-kohaline buss.

Osavõtutasu eelmüügist on 15 € (pensionärid, tudengid 10 €). Pileteid saab osta Piletilevi vahendusel (kuni 30. novembrini). Osavõtutasu eest saab iga osaleja kooli almanahhi, mille saab kaasa võtta peolt lahkumisel. Täiendava raha eest on võimalik osta mõningaid meeneid ja seeläbi ka pisut kooli toetada.

Alates 1. detsembrist ja  kohapeal on osalustasu kõigile 20 eurot.

NB! Teavita kooli aastapäevast kõiki tuttavaid nõokaid kõikvõimalikke infokanaleid kasutades!

Nõo Reaalgümnaasiumi direktor