Viie kooli võistluse tulemused

14. ja 15. jaanuaril toimus Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumis arvult 51. Viie kooli võistlus, kus osalesid Viljandi Gümnaasium, Nõo Reaalgümnaasium, Hugo Treffneri Gümnaasium, Miina Härma Gümnaasium ja Tamme Gümnaasium. Väljaspool ametlikku arvestust osales Ida-Virumaa koolide ühisvõistkond.

Nõo Reaalgümnaasium saavutas II koha nii keemias, füüsikas kui ka matemaatikas ning üldkokkuvõttes.

Meie kooli õpilaste paremad kohad:

• Tario Raimond Meerbach1. koht füüsikas
  • Karoliina Tammemaa – matemaatikas 5. koht (kaotus 1.-4. kohta jaganutele 1 punkt), kolme aine kokkuvõttes 4. koht.
  • Kelli Randmäe – keemias 9. koht, kolme aine kokkuvõttes 6. koht.
  • Meelis Perli – füüsikas 7. koht
  • Andrus Vaarik– keemias 7. koht
  • Kirill Grjaznov– matemaatikas 8. koht
  • Jass Kaaramaa – kolme aine kokkuvõttes 9. koht
  • Kritt Lossmann – keemias 10. koht

Täname võistlust toetanud ettevõtteid Viru Keemia Grupp,  AS Nortal ja SA Viljandi Hariduse Arengufond.
Viie kooli võistluse stipendiumi said Nõo Reaalgümnaasiumist õpilased Karoliina Tammemaa, Tario Raimond Meerbach ja  Kelli Randmäe   ning õpetajatest Peet-Märt Irdt.

Esimest korda toimus VKV koolidele võistkondlik probleemülesande lahendamise konkurss.
Kolme esiletõstetud võistkonna hulka kuulus ka Nõo Reaalgümnaasiumi esindus koosseisus Hendrik Eerikson, Mattias Mihkelson, Kirill Grjaznov, Romet Martjan.

Täname Nõo Reaalgümnaasiumi võistkonda kuulunud õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid väga hea esinemise eest!
Direktor